Conferința cu John și Lisa Bevere - 29-30 iunie 2018, București - inregistrarile
După ani de așteptare, John și Lisa Bevere, renumiți autori și conferențiari internationali, vor veni pentru prima dată în România, pe 29-30 iunie 2018! LOCAȚIA: ROMEXPO, Pavilionul C6, BUCUREȘTI. Conferința cu John și Lisa Bevere, cu titlul "Însetat după Dumnezeu", se adresează tuturor celor interesați să trăiască o viață creștină autentică și victorioasă! Conferinţa va fi transmisă în direct de către Alfa Omega TV, pe Facebook si pe aceasta pagina.
Inregistrările editate finale
Inregistrările de la transmisia live
Sesiune 5 - 30 iunie, seara - John Bevere
Sesiune 4 - 30 iunie, pranz - sesiune pentru femei cu Lisa Bevere
Sesiune 3 - 30 iunie, dimineata - sesiune panel cu John & Lisa
Concert - 29 iunie, seara (dupa sesiunea 2)
Sesiunea 2 - 29 iunie, seara
Sesiunea 1 - pentru lideri - 29 iunie, dimineata
PROGRAM
Vineri – 29 iunie
11:00-13:00 - sesiune pentru lideri la Bis. Sfanta Treime (Iuliu Valaori)
16:30-18:00 – inscrierea participantilor (la ROMEXPO)
18:00-20:00 - sesiune – John Bevere
20:00-21:00 - concert
Sambata – 30 iunie
10:00-12:00 - sesiunea panel – John si Lisa
12:00-12:30 - pauza
12:30-13:30 - sesiune pentru femei – Lisa Bevere
17:00-19:00 - sesiune – John Bevere
John Bevere e cunoscut în țara noastră pentru mai multe cărţi de succes între care: Momeala Satanei, Frica de Domnul, Spune nu intimidării, Neabătut, Povestea căsniciei, etc. Lisa Bevere este şi ea autoarea mai multor cărţi bine cotate: Trezirea leoaicei, Fete înarmate cu săbii, Adevărata valoare a unei femei, etc. Împreună au înfiinţat lucrarea Messenger International care şi-a diversificat obiectivele, incluzând o emisiune televizată săptămânal, The Messenger, emisiune care poate fi urmărită și pe postul Alfa Omega TV.
Seminar despre Duhul Sfant, gratuit - cu John Bevere
Seminar intreg de 6 sesiuni x 25 min despre Duhul Sfant, predat de John Bevere (Mesagerul). Puteti urmari toate sesiunile integral pe pagina. Si dati share, sa ajunga si la alte persoane care sunt interesate de acest subiect!
Urmarește aici sesiunile, gratuit!
Seminar pentru femei - Lupta ca o fata - cu Lisa Bevere
O serie despre lupta spirituala, pentru femei, de 12 sesiuni x 25 min. Titlul original: Fight like a girl. Vorbitor: Lisa Bevere, Messenger International. Puteti urmari toate sesiunile integral pe pagina. Si dati share, sa ajunga si la alte persoane care sunt interesate de acest subiect!
Urmarește aici sesiunile, gratuit!














